Brother GTX czyli technologia druku bezpośredniego

Tusze Myślibórz

Zachodniopomorskie

Wśród najnowszych innowacji zawartych na targ przez markę Brother można wymienić nową drukarkę oddaną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej pierwszymi częściami są bardzo intensywne tempo papierze i relatywnie małe koszty eksploatacji.

Tusze Dobrzany

Producent dał na całkiem nowe rozwiązania w charakterze mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały dobrane do umieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania gromadzi się z dwóch głowic drukujących, z jakich wszystka ma cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze
tusze

Drukarka Brother GTX ukazuje się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może robić się w jakimś przebiegu. Ułatwia to prawda tempo drukowania. Innym ciekawym wyjściem jest innowacyjny system bezpieczeństwa głowicy przed zasychaniem atramentu na powierzchni głowicy. Ważnym wyjściem jest i cyrkulacja białego atramentu aktywna cały moment w porządku czuwania. Układ podawania atramentu jest chroniony przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w produkcji cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w procesach pozwalających go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Niskie koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w zintegrowaniu z systemem zamykania głowic na mokro zapewnia niższe koszty eksploatacji, ponieważ procesy uwalniania się zostały w sumie zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje niewiele pracy. Na zredukowanie kosztów eksploatacji wpłynęło i zastosowanie nowoczesnych tuszów. Tak jak każda kolejna technologia, wygoda i nowoczesność tworzy swoją wartość, jaką trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z kolejną drukarką Brother GTX pojawiły się nowe tusze do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę przyznającą się większą gęstością. Nowe tusze do drukarki tekstylnej ukazuje się niższą wartością oraz większą skalą kolorów i są bardziej pewne na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający zgodę z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmian panuje nieco duża konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale nakładając na zbyt inne urządzenia. Brother broni się ale dużo małą ceną wydruku oraz ogromną wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z grupy Innobella.

Tekst zamieszczono przy pomocy z Brother GTX

0 0 votes
Daj ocenę