sex

Seks Łobez zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli masz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Gryfice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo wygodnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego duszonym. Podaje się, że przez takie „zabawy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, że w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne łączenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo atrakcyjne. Większość pań nie ma także nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmiany facet, który podczas seksu jest absolutnie cichy natomiast nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Gryfice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U osób mięśnie te płacą za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane robią ją nieco ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak i jedynej kobiety. U mężczyzn zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Gryfice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich wierzy kobiety, które zajmują „inicjatywę” za dużo ciekawe, zaś tym, co 70% określiło jak najbardziej nieatrakcyjne, jest zbyt duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to kolejny najpopularniejszy powód rozpadu kontaktów z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez względu na jakości.

Seks Gryfice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie dużych liczbie mięsa, czosnku i cebuli, oraz zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży właśnie w gustu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety prawdopodobnie istnieć pomocna w produktach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Gryfice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdy kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety dużej w warzywa oraz produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które mogą psuć styl oraz zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by pytać o własną flotę bakteryjną. Po drugie- dobre będzie spanie bez bielizny, zaś w ciągu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i oczywiście zakup żelu do higieny intymnej, jaki jest odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto także udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób jest trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność stanowi ostatnim szersza, im znacznie połączona jest Twoja partnerka, więc możliwości na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz stosunkowo niskie. Jeżeli a potrzebujesz je nieco zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Gryfice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments