opony używane

Opony używane Ińsko

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uznawane są za same z najpiękniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można korzystać zimą.

Opony używane Trzebiatów

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one przyznanie ekspertów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych marki w rezultatu wielu testów i wartości. Do najszerszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie udane parametry niezależnie od chwili roku,
– wysoką odporność na wykorzystanie co jest głównym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Trzebiatów

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić także w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Idealnie przydają się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to cechuje się znacznie łatwymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Trzebiatów

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Trzebiatów

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała dużo wydajną jakość hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem mieć z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale zawsze atakującą od okresu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich dobre, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie gdy planujemy mieć z opon cały rok, bez potrzeby wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ osiągniemy w rozmiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Trzebiatów

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami a znacznie korzystnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest wykorzystanie do jej budowy innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym składnikiem jest bieżnik, będącym efektem doświadczenia i zaawansowanej technologii, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki stał opracowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które służą wysoką przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze schodzeniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co kieruje na ciekawe właściwości jezdne na śniegu. Najważniejszym aspektem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całkowitej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas zużywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Trzebiatów

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments